City Car Driving indir [Full / Tek Link]

indirdepo tarafından 9 ay önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

city car driving indir

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle oyun oynarken, araba kullanmayı, trafik kurallarını öğrenmeyi isteyen oyun severler için çok kullanışlı ve öğretici bir aktivite haline gelecek bir oyunun incelemesini yapacağız. Oyunumuzun ismi City Car Driving dir ve bu oyun Forward Development tarafından piyasaya sürülmüştür. Çıktığı ilk günden itibaren tüm araba oyunları severlerin kalbini kazanmış olan oyunumuzla araba kullanmanın inceliklerini öğrenebileceksiniz.

City Car Driving’de oyuncuların trafik kurallarını öğrenmesini ve araba kullanmayı detaylıca keşfetmesini sağlayacak bir çok özellik bulunmaktadır. Örneğin oyunda arabanızla trafiğe çıktınız diyelim herhangi bir kuralı ihlal ettiğiniz zaman size hemen bir uyarı gelmekte ve bunun doğrusunun ne olduğunu söylemekte olan bir sistem mevcut. Aynı zamanda size benzersiz bir yarış keyfi de sunan City Car Driving eğitici bir oyun olmasıyla ünlenmiş durumda. Oyunun özelliklerinden bahsetmemiz gerekirse, oyunda verilen çeşitli görevleri bitirebilir bu görevler sonunda ödüller alabilirsiniz, ayrıca sizlere 3 boyutlu bir dünyada trafiğe çıkma keyfini sunan City Car Driving ile gerçek bir araba sürüşü tecrübesi edinebilirsiniz. Oyunda trafik kurallarına uyma zorunluluğu bulunmakta ve bu çerçevede diğer arabalarla yarış yapma imkanı sağlanmaktadır.  Eğitici kısmından bahsedecek olursak oyun sizlere arabanızın direksiyonunu nasıl tutacağınızdan, arabanızı nasıl park edeceğinize kadar bir çok bilgiyi vermektedir.

Göz alıcı grafikleri ile dikkat çeken bu oyuna ulaşmak için sitemizden City Car Driving indir bağlantısını kullanabilirsiniz. Keyifli sürüşler.

City Car Driving Oyunu Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows Vista, Windows XP
İşlemci: Intel Core 2 Duo E7400 2.8 Ghz/ AMD Athlon X2 7850 2.8 Ghz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 9.0 uyumlu ekran kartı (nVidia GeForce 9600GT 512 Mb DDR3 / ATI Radeon HD 4830 512 MB)
Hard Disk: 1 GB boş disk alanı gerekir.

Tıkla indir: City Car Driving

c1 c2 c3 c4 c5

 

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2